Ievadi virsrakstu
Šeit vari ievadīt paskaidrojošu tekstu.

Pirkšanas nosacījumi

Saskaņā ar Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma”10. pantu, šādā gadījumā, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

Interneta veikalā visas preču cenas ir norādītas EUR, ieskaitot PVN 21%. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

Baltic BARF norādītas cenas ir spēkā tikai pasūtot preces internetā.

Prece var atšķirties no attēlā parādītās.

Ja prece nav pieejama mūsu noliktavā vai preču piegādātāja noliktavā, Baltic BARF patur tiesības atteikt daļu pasūtījuma vai visu pasūtījumu, laicīgi par to paziņojot pircējam.

Par pasūtīto preci un piegādi var norēķināties:

  • Ar pārskaitījumu - Jums tiks izrakstīts un nosūtīts rēķins, prece tiks piegādāta pēc rēķina apmaksas uz norādīto bankas kontu.
  • Skaidrā naudā – tikai saņemot preces mūsu noliktavā Rīgā, Sēlpils ielā 11, telpa 7. Aprēķins par pasūtīto preci notiek preces saņemšanas brīdī, Jums tiks izsniegts dokuments, kas apliecina pirkumu un skaidras naudas saņemšanu.

Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem:

  • • Bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta Baltic BARF noliktavā Rīgā, Sēlpils ielā 11, telpa 7, darba laiks: d.d. 10:00-17:00. Preces var saņemt tikai tad, kad Baltic BARF paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
  • • Piegāde ar kurjeru - kurjers piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē (darba dienās no 09:00 līdz 19:00 vai pēc iepriekšējas vienošanās zvanot pa telefonu +371 22109868).

  • Omniva 

Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots ar operatoru pasūtījuma noformēšanas laikā.

Pasūtītās preces var saņemt tikai tad, kad Baltic BARF paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu. Batic BARF saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt un nosūtīt mums Atteikuma veidlapu.

Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma„ normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām).

 

X

X

Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

0
 .